Pri drobnochove treba vždy vsadiť na kvalitu!

Malá útulná predajnička v bývalom objekte Osiva Zvolen sa pod rukami úspešnej obchodníčky zmenila na moderný obchod kde nájdete všetko, čo potrebujete.

Aktuálna ekonomická situácia v živočíšnej výrobe a čoraz náročnejšie požiadavky trhu stavajú obchodníkov pred stále nové a ťažšie úlohy. V neustále silnejšom konkurenčnom boji musia naĺňať očakávania trhu, t.j. komplexne obslúžiť malých roľníkova poľnohospodárov. V dnešnej dobe vedia byť úspešní iba tí obchodníci, ktorí dokážu týmto požiadavkám vyhovieť, držať tempo s narastajúcimi očakávaniami a dokážu byť lepší než tí ostatní. O našich obchodníkoch sa dá povedať, že spĺňajú všetky tieto kritéria a sú i napriek ťažkej dobe pozitívne naladení, neustále zlepšujú  a modernizujú svoje podnikanie a zavádzajú nové služby pre svojich klientov.

 

Presne takou obchodníčkou je aj pani Mária Herková.
Pani Herková začala s podnikaním v roku 2000 iba ako s doplnkovou činnosťou. Počnúc rokom 2005 sa začala zaoberať predajom kŕmnych zmesí a komponentov, čo ju neustále viac zamestnávalo a preto sa rozhodla venovať obchodu naplno.  Je vlastníčkou obchodu FARMASHOP na ulici Osloboditeľov v Krupine s otváracími hodiny počas pracovných dní od 8:00 do 16:30.

Svoju spoluprácu so spoločnosťou Sano začala v roku 2012 z dôvodu narastajúceho sa dopytu po jeho výrobkoch, a to hlavne premixoch a bielkovinových koncentrátoch pre hydinu, ošípané, HD a taktiež pre ovce a kozy. V roku 2015 sa spolupráca rozvinula a doterajší sortiment 25 kilových vriec spestrila bielkovinými koncentrátmi v 5 kilových baleniach. Na tieto nedá dopustiť. Majiteľka je otvorená každej novinke ktorú naša spoločnosť na trh zavázda, a preto v tejto predajni môžete ako na jednom z prvých predajných miest nájsť aj nové balenia premixov a protamín v 1kg kýblikoch. 

V priebehu tohto roku pani Herková prizvala do svojho podnikania aj mladého ambiciózneho pána s nespočetným množstvom nových nápadov - syna Martina. 

Spoločne sa im podarilo vtedajší malý obchodík nie iba zmodernizovať, ale kompletne prerobiť. Od apríla 2016 vstúpia návštevníci do obrovskej a priestrannej predajne kde majú na výber z pestrej ponuky rozličných produktov.

V obchode Farmashop si klienti môžu vyberať z rôznorodého tovaru ako kŕmnych zmesí, premixov a bielkovinových koncentrátov zo sortimentu spoločnosti Sano, obalový materiál, obilniny, semená, krmítka, vedrá a kompletné napájačky z rodiny Sano sortimentu, priemyselné hnojivá a mnohé ďalšie veci.

Aby vyhoveli očakávaniam trhu, momentálne prerábajú svoje skladové priestory a plánujú spustiť výrobu vlastných obilných šrotov.

Kontaktujte nás

Ladislav Lőkös
výživár - špecialista
+421 903 521 151

Mohlo by Vás zaujímať:

niojio

Zdravé, účinné a inovatívne – to je trio charakteristických vlastností našich výrobkov. Výrobky spoločnosti Sano sú pre našich zákazníkov garanciou, že budú mať prístup k vysokokvalitným krmivám s hodnotným zložením, prispievajúcim

Podnik Meyer

Dosiahnuť vysoko kvalitnú produkciu prasiatok môžete len vtedy, keď máte zdravé prasnice a prasiatka. A vďaka konceptu kŕmenia dokážete splniť predpoklady úspešného chovu veľkých, ako aj malých ošípaných.  Status QuoStefan Meyer v