1

Film o spoločnosti Sano

Spoznajte spoločnosť Sano

O spoločnosti Sano

Riešenia pre modernú výživu zvierat a zdravý rast

Spoločnosť Sano chovateľom ponúka 40 rokov skúseností a znalostí v oblasti modernej výživy zvierat. Spolu čelíme požiadavkám na poľnohospodársky sektor, pričom k zdravému rastu Vám pomôžeme prispieť vďaka našej ponuke vysoko účinných výrobkov v kombinácií s odborným poradenstvom a výskumom zameraným na budúcnosť. Odborníci na výživu zvierat spoločnosti Sano poskytujú našim obchodným partnerom komplexné poradenstvo, ktoré je prispôsobené individuálnym potrebám chovateľov. Služby zákazníkom a pre ich zvieratá, znižovanie nákladov a zlepšovanie podnikovej štruktúry chovu a produkcie stoja v centre našej obchodnej činnosti. Prostredníctvom vedeckých poznatkov a postupov, ktorými sme na našom výskumnom inštitúte Sano Agrar Institut overili praktickú funkčnosť našich produktov a služieb, získavajú naši zákazníci prístup k know-how z celosvetových trhov a rôznych konceptov kŕmenia zvierat. Naše výrobky sú zárukou, že naši zákazníci budú používať krmivá vysokej kvality, ktoré svojím zložením prispievajú k vysokej úžitkovosti zvierat.

Chceme, aby výživa zvierat, a tým aj ľudí, bola zdravá, čím pomôžeme formovať udržateľnú budúcnosť poľnohospodárstva. Aj preto je Sano značkou zdravého rastu v každom chove, všade na svete.

Kontaktujte nás

Sano - Moderná výživa zvierat s.r.o.
+4212 653 16 570
+4212 654 21 983
Dlhé Diely I. 23/a
841 04 Bratislava
Slovensko

Jedinečný poradenský koncept spoločnosti Sano spája skúsenosti a odborné znalosti poľnohospodárov, výživárskych poradcov a veterinárnych lekárov v oblasti výživy zvierat. Našim cieľom je z dlhodobého hľadiska optimalizovať zdravie

Naším jasným cieľom je vylepšiť procesy v podnikoch pre ich zdravý rast, počnúc krmivom, cez potreby zvierat až po ľudí. Na tejto ceste sa neustále opierame o osvedčené a inovatívne riešenia. Dobre štruktúrované

V Sano realizujeme výskum zameraný na budúcnosť a dodávame výrobky a koncepty kŕmenia pre prax v zmysle motta „z praxe pre prax“.Za ich funkčnosťou v praxi stojí výskum v našom vedeckom