8

Mlieko rastie na poli!

Riešenia pre modernú výživu zvierat a zdravý rast

Profesionálny výkrm so silným partnerom

Zvyšovanie úžitkovosti so Sano

Farmárčenie ako záľuba

Nové produkty Sano pre výkrmové ošípané

Pre každý podnik vhodné minerálne krmivo

Rok kukurice 2020

Ktorá odroda kukurice je pre môj podnik tá správna?

Pre budúcnosť nášho poľnohospodárstva

Zdravý rast so Sanom

Sano je významná európska značka pre minerálne krmivá, mliečne kŕmne zmesi a špeciality pre modernú výživu zvierat. Jedinečný Sano koncept poradenstva, ktorý v sebe spája skúsenosti a odborné znalosti poľnohospodárov, odborných poradcov pre výživu a praktických veterinárních lekárov v oblasti výživy zviert, vás povedie krok za krokom ku zdravému rastu.

Krmivá pre hovädzí dobytok a ošípané 

Efektívna živočíšna výroba a vysoká úspešnosť podniku je možná iba so zdravými zvieratami. Od založenia spoločnosti v roku 1976 dôverujú farmári po celom svete vysokej kvalite krmív Sano, ako sú minerálne krmivá, mliečne kŕmne náhrady a špeciálne produkty: pre teľatá, dobytok, prasiatka či ošípané. Pri výrobe našich krmív kladieme veľký dôraz na používanie kvalitných surovín a najmodernejšej výrobnej technológie. Našou veľkou prioritou je aj dodržiavanie najvyšších bezpečnostných noriem ako aj komplexná kontrola kvality. Vysoké štandardy našich krmív dosahujeme využívaním služieb vedeckého ústavu Sano Agrar Institut. V tomto výskumnom a vývojovom inštitúte navrhujeme naše osvedčené koncepty kŕmenia Sano a testujeme ich v praxi.

Zdravý rast so Sano 

S našimi konceptmi výživy Sano prinášame na farmu viac zdravia a úspechu. Premyslené a inovatívne produktové a koncepčné riešenia pre dnešok a zajtrajšok spájajú v sebe vedomosti a skúsenosti našich odborníkov na výživu z celého sveta. V centre pozornosti nášho jedinečného poradenského Sano konceptu je prosperita a potreby zvieraťa aj chovateľa. Sano zabezpečuje kŕmenie vysoko kvalitnými krmivami nielen v Nemecku, ale prostredníctvom pobočiek vo viac ako 35 krajinách sa staráme o dobré životné podmienky a zdravie zvierat v maštaliach po celom svete.

Objavte naše produkty pre zdravý rast:

Kontaktujte nás

Sano - Moderná výživa zvierat s.r.o.
+4212 653 16 570
+4212 654 21 983
Dlhé Diely I. 23/a
841 04 Bratislava
Slovensko

Najlepšia cesta pre ďalší spoločný rozvoj